Przejdź do treści
VIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY
15 października 2018

VIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY

W dniu 10 października 2018 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w VIII Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie. Julia Sikora uczennica kl.6 zaprezentowała wiersz Władysława Bełzy pt.”Kto ty jesteś? Polak mały…”, natomiast Hubert Stachnik uczeń kl.8 przygotował utwór Ryszarda Przymusa pt „Polska”. Temat tegorocznego festiwalu to: „Wiersze patriotyczne z głoskami dźwięcznymi na 100lat odzyskania niepodległości”. Spotkanie podzielone zostało na dwie części. W pierwszej uczestnicy przygotowywali plastyczną interpretację utworów, a w drugiej recytowali „swoje” wiersze i prezentowali przygotowane prace plastyczne. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń. Do udziału w festiwalu uczniowie zostali przygotowani przez p.Karinę Lewtak i p.Helenę Frodyma. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content