Przejdź do treści
VIII DĘBICKIE POLA NADZIEI
1 czerwca 2015

VIII DĘBICKIE POLA NADZIEI

22 maja 2015 r. w DK „Śnieżka” nastąpiło uroczyste zakończenie VIII Dębickich Pól Nadziei. Podczas uroczystości podsumowano tegoroczną akcję oraz rozstrzygnięto konkurs „Żonkilowa kartka dla chorych”. Uczniowie naszej szkoły wykonali kilkanaście prac konkursowych i w kategorii osób niepełnosprawnych zdobyli trzy nagrody: No Valid Folder Selected

I miejsce – Dawid Kliś
III miejsce – Patrycja Bandyk
Wyróżnienie – Oskar Głodek
Nagrodzeni uczniowie, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali gratulacje i nagrody.  Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy naszych uczniów do licznego udziału w kolejnej edycji „Pól Nadziei”.

Koordynatorzy:
Małgorzata Toczyńska – Ożóg
Aneta Sobolak

Skip to content