Przejdź do treści
VIII DĘBICKIE POLA NADZIEI
1 czerwca 2015

VIII DĘBICKIE POLA NADZIEI

22 maja 2015 r. w DK „Śnieżka” nastąpiło uroczyste zakończenie VIII Dębickich Pól Nadziei. Podczas uroczystości podsumowano tegoroczną akcję oraz rozstrzygnięto konkurs „Żonkilowa kartka dla chorych”. Uczniowie naszej szkoły wykonali kilkanaście prac konkursowych i w kategorii osób niepełnosprawnych zdobyli trzy nagrody: No Valid Folder Selected

I miejsce – Dawid Kliś
III miejsce – Patrycja Bandyk
Wyróżnienie – Oskar Głodek
Nagrodzeni uczniowie, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali gratulacje i nagrody.  Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy naszych uczniów do licznego udziału w kolejnej edycji „Pól Nadziei”.

Koordynatorzy:
Małgorzata Toczyńska – Ożóg
Aneta Sobolak

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content