Przejdź do treści
VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ,HARCERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
20 listopada 2017

VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ,HARCERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Dnia 9.11.2017r. 6 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w VII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Patriotycznej ” Na Ojczystym Szlaku” w Rudniku nad Sanem. No Valid Folder Selected Byli to:

1.    Katarzyna Słąba
2.    Przemysław Kupiec
3.    Jagoda Jakubek
4.    Sylwia Wojtuła
5.    Bartosz Lada
6.    Dawid Kliś
Opiekę nad harcerzami pełnili: p. Magdalena Szerszeń i p. Andrzej Gruszecki. Uczniowie zaprezentowali się w 2 piosenkach: „Mokro” i ” Pocztówka z Beskidu”. Otrzymaliśmy gromkie brawa i „spore” nagrody. Najważniejsza jednak była możliwość występowania na scenie w tak zacnym, miłym gronie.
Uczestnicząca w festiwalu młodzież, a także dzieci pochodziły ze szkół i placówek specjalnych województwa podkarpackiego świętokrzyskiego i małopolskiego. W większości należały one do drużyn harcerskich skupionych w ?Nieprzetartym Szlaku? Związku Harcerstwa Polskiego.
Jesteśmy wdzięczni Dyrekcji naszej szkoły za to, że po raz pierwszy mogliśmy pojechać do Rudnika nad sanem „naszym”- szkolnym busem.

Skip to content