Przejdź do treści
VII PODKARPACKI MITING KOLARSKI „OLIMPIAD SPECJALNYCH”
26 października 2017

VII PODKARPACKI MITING KOLARSKI „OLIMPIAD SPECJALNYCH”

Po raz drugi nasi uczniowie wzięli udział w VII Podkarpackim Mitingu Kolarskim ?Olimpiad Specjalnych? organizowanym w Tarnobrzegu w dniu 28.09.2017 roku.  Wszyscy zawodnicy, którzy  reprezentowali naszą szkołę zdobyli medale. No Valid Folder Selected

Na dystansie 4000m Kliś Dawid zdobył złoty medal. Na tym samym odcinku Wojtuła Sylwia również uplasowała się na I pozycji. Ten sam dystans przejechał Maziarka Jarosław zdobywając srebrny medal. Natomiast na dystansie 2000m III miejsce zajęła Blicharz Patrycja, jak również Jurkowski Kordian. Trasa wyścigu przebiegała wzdłuż malowniczego Jeziora Tarnobrzeskiego. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali nas na tych zawodach. Wysiłek włożony w wyścig  oraz zdobyte medale dały im dużo satysfakcji i radości. Opiekę nad uczniami sprawował Łukasz Drąg. Celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz kształtowanie nawyku zdrowej rywalizacji w duchu ?Fair Play?.

 

Skip to content