Przejdź do treści
VII JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH
12 grudnia 2013

VII JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

VII Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Gimnastyka na wesoło” odbył się 20 listopada 2013 roku.

No Valid Folder Selected

 

Wzięli  w nim udział uczniowie klas podstawowych (2,3r.n; 4r.n; 5,6r.n;) oraz gimnazjalnych (I,II Guz; I,II,III Guz; II,III Guz). Podczas Turnieju zostały przeprowadzone następujące  konkurencje sprawnościowe: „Wyścig w tunelu”, „Wyścig z piłką na pachołku”, „Piłka w tunelu”, „Podaj do kapitana”, „Wyścig kocyków”, „Bieg czarownic”, „Tor przeszkód z materacami”, „Skoki przerzutne”, „Przejście po ławce z szarfą”, „Przeciąganie liny”. Uczniowie kształtowali nie tylko swoją sprawność fizyczną, ale również takie cechy charakteru jak wytrwałość, samodzielność, odwaga, możliwość wyrażania własnych przeżyć. Utrwalali umiejętność współdziałania i współodpowiedzialności w zespole oraz przestrzegania zasad i reguł obowiązujących w zabawach. Ten Turniej dał im dużo radości, satysfakcji i okazję do integracji z innymi uczniami. Organizatorami Gier i Zabaw byli: Danuta Wadas, Marek Kramarz, Łukasz Drąg. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content