Przejdź do treści
VII ETAP ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH
7 maja 2016

VII ETAP ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH

Klasa II/III Guz „b” zwycięzcą VII-go etapu Zbiórki Surowców Wtórnych – plastikowe zakrętki. No Valid Folder Selected

W dniu 6 maja, podsumowaliśmy VII etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych zakrętek zebrała klasa II/III Guz „b” w składzie: G. Fryz, M. Kwiatek, P. Kupiec, B. Różańska, P. Studzińska, M. Zaborowski. Opiekunem klasy jest pani Karina Lewtak. Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon – bilet do kina”. Gratulujemy i życzymy miłego oglądania! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas majowego etapu, zbieramy plastikowe butelki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content