Przejdź do treści
VI WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER TERENOWYCH
22 czerwca 2015

VI WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER TERENOWYCH

Dnia 11.06.2015r. w Mielcu odbył się VI Wojewódzki Turniej Gier Terenowych. No Valid Folder Selected

Jego celem była:promocja zdrowego trybu życia i ruchu na świeżym powietrzu,
?    Promowanie walorów turystyczno-krajobrazowych lasów Nadleśnictwa
?    Popularyzacja szlaków i ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych znajdujących się na terenie lasów Nadleśnictwa Mielec,
?    Wspólna zabawa, współzawodnictwo, współpraca w grupie.
Uczniowie naszej szkoły: M. Florka, G. Nykiel, J. Jakubek  pod opieką p. M. Szerszeń dzielnie pokonywali przeszkody w terenie, Zdobywali punkty, uczestniczyli w zawodach. Uczniowie: D. Kliś i M. Wołowiec pod opieką p. Łukasza Drąga wzięli udział w grze w bulle.
Było dużo zabawy. Zawodnicy starali sie wypaść jak najlepiej. Mimo,iż nie zdobyliśmy miejsc na podium zawody były udane, poznaliśmy nowych ludzi z Ośrodków  Specjalnych w: Ropczycach, Kolbuszowej, Frysztaka, Mielca, Leżajska. Otrzymaliśmy nagrody rzeczowe i dyplomy.  

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content