Przejdź do treści
VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ-NAMALUJ”
14 października 2016

VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ-NAMALUJ”

W dniu 12.10.2016 r. dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w VI Wojewódzkim Festiwalu „Powiedz – Namaluj” w Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. No Valid Folder Selected

Tegoroczna edycja festiwalu była poświęcona głoskom bezdźwięcznym. Spotkanie było podzielone na dwie części – w pierwszej zadaniem uczestników było wykonanie rysunku będącego interpretacją recytowanego utworu, a w drugiej uczestnicy dokonywali głosowej interpretacji wybranego utworu. Naszą szkołę reprezentowali Filip Duda (2,3 r.n.) i Hubert Stachnik (6 r.n.). Pierwszy z nich recytował „Kaczkę dziwaczkę” Jana Brzechwy, a drugi „Felka” Wiktora Woroszylskiego. Całości spotkania towarzyszyły miła atmosfera i liczne zabawy integracyjne z rówieśnikami z innych placówek, dzięki czemu nasi uczniowie wracali do domu pełni wrażeń i miłych wspomnień. Do udziału w festiwalu uczniowie zostali przygotowani przez p. Karinę Lewtak i p. Ewelinę Gibek.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content