Przejdź do treści
VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ-NAMALUJ”
14 października 2016

VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ-NAMALUJ”

W dniu 12.10.2016 r. dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w VI Wojewódzkim Festiwalu „Powiedz – Namaluj” w Zespole Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. No Valid Folder Selected

Tegoroczna edycja festiwalu była poświęcona głoskom bezdźwięcznym. Spotkanie było podzielone na dwie części – w pierwszej zadaniem uczestników było wykonanie rysunku będącego interpretacją recytowanego utworu, a w drugiej uczestnicy dokonywali głosowej interpretacji wybranego utworu. Naszą szkołę reprezentowali Filip Duda (2,3 r.n.) i Hubert Stachnik (6 r.n.). Pierwszy z nich recytował „Kaczkę dziwaczkę” Jana Brzechwy, a drugi „Felka” Wiktora Woroszylskiego. Całości spotkania towarzyszyły miła atmosfera i liczne zabawy integracyjne z rówieśnikami z innych placówek, dzięki czemu nasi uczniowie wracali do domu pełni wrażeń i miłych wspomnień. Do udziału w festiwalu uczniowie zostali przygotowani przez p. Karinę Lewtak i p. Ewelinę Gibek.

Skip to content