Przejdź do treści
VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”
19 grudnia 2019

VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”

Dnia 26 listopada 2019r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Moje spotkania z przyrodą”. W tym roku laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły. II miejsce w kategorii klas młodszych szkół podstawowych zdobył Dominik Ziomek, również II miejsce w kategorii klas starszych szkół podstawowych otrzymała Monika Erazmus. Ponadto wyróżniono prace: Patrycji Świątek, Mateusza Kontrabeckiego i Sylwii Wojtuły. No Valid Folder Selected

Gratulacje i dyplomy wręczył Starosta Powiatu Dębickiego.Jury wybrało zwycięzców spośród autorów kilkudziesięciu prac plastycznych i fotograficznych nadesłanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego. Artystyczne zmagania zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy. Nagrody dla laureatów i wyróżnionych osób zostały ufundowane przez firmę KRONOSPAN HPL sp. z o.o. w Pustkowie-Osiedlu. Serdecznie gratulujemy!

 

Skip to content