Przejdź do treści
V WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER TERENOWYCH
19 czerwca 2013

V WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER TERENOWYCH

11 czerwca 2013 roku po raz kolejny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Jadwigi Królowej w Mielcu zaprosił naszą szkołę na Turniej w Boulle i Grę Terenową „INO”.

No Valid Folder Selected

 

W boulles reprezentowali naszą szkołę uczniowie: Mateusz Wołowiec, Aneta Wołowiec i Kaja Zbylut. Natomiast w grze terenowej:  Sylwia Wojtuła  i Patrycja Bandyk.
Zawodnicy w boulles w grupie rywalizowali z Mrowlą, Leżajskiem i Frysztakiem, pokonując wszystkie ekipy. Dzięki czemu awansowali do finału, w którym to pokonali ZSS Tarnobrzeg. Tym samym zajęli I miejsce, za co im gratulujemy.
Zawodnicy w grze INO, bardzo sprawnie pokonali zaplanowany dystans i świetnie sobie radzili na poszczególnych stacjach sprawnościowych, gdzie mogli wykorzystać już nabyte umiejętności i poznać nowe ( np. piłowanie gałęzi). Każda konkurencja była punktowana, po ich podsumowaniu okazało się, że nasi uczniowie zajęli egzekwo I miejsce, za co im również gratulujemy.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, miłą atmosferę, sportową zabawę i wspaniałe nagrody.

Skip to content