Przejdź do treści
V WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, HARCERSKIEJ I ŻOŁNIERSKIEJ
17 listopada 2015

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, HARCERSKIEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

Dnia 5.11.2015r. reprezentanci Drużyny Harcerskiej, działającej przy naszej szkole uczestniczyli w V Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Harcerskiej i Żołnierskiej ” Na Ojczystym Szlaku”. No Valid Folder Selected

 

Uczniowie pod kierunkiem p. A. Gruszeckiego i p. M. Szerszeń zaśpiewali 2 utwory: „Majster Bieda” i „Żegnaj Ameryko”. Skład zespołu: Angelika Skrzypek, Michał Zaborowski, Przemysław Kupiec, Joanna Klisiewicz, Patrycja Bandyk i Jagoda Jakubek. W ramach występów na festiwalu zaprezentowało się 25 ośrodków i szkół kształcenia specjalnego z województwa podkarpackiego, a także gościnnie z woj. świętokrzyskiego. Prezentacje utworów wokalnych i wokalno- instrumentalnych były na wyrównanym, wysokim poziomie. Chociaż nie zajęliśmy miejsca „na podium” to nasz występ był bardzo udany. Mimo sporej tremy każdy z członków zespołu zaśpiewał, zagrał i zilustrował treść piosenki bardzo ładnie, na miarę  swoich możliwości. Otrzymaliśmy liczne oklaski, a do szkoły przywieźliśmy wielkie pudło nagród. Dzieci miały możliwość zaprezentować się na dużej scenie, przełamać swoje lęki i uwierzyć w swój talent. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za sfinansowanie tego wyjazdu. M. Szerszeń, A. Gruszecki

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content