Przejdź do treści
V WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, HARCERSKIEJ I ŻOŁNIERSKIEJ
17 listopada 2015

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, HARCERSKIEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

Dnia 5.11.2015r. reprezentanci Drużyny Harcerskiej, działającej przy naszej szkole uczestniczyli w V Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Harcerskiej i Żołnierskiej ” Na Ojczystym Szlaku”. No Valid Folder Selected

 

Uczniowie pod kierunkiem p. A. Gruszeckiego i p. M. Szerszeń zaśpiewali 2 utwory: „Majster Bieda” i „Żegnaj Ameryko”. Skład zespołu: Angelika Skrzypek, Michał Zaborowski, Przemysław Kupiec, Joanna Klisiewicz, Patrycja Bandyk i Jagoda Jakubek. W ramach występów na festiwalu zaprezentowało się 25 ośrodków i szkół kształcenia specjalnego z województwa podkarpackiego, a także gościnnie z woj. świętokrzyskiego. Prezentacje utworów wokalnych i wokalno- instrumentalnych były na wyrównanym, wysokim poziomie. Chociaż nie zajęliśmy miejsca „na podium” to nasz występ był bardzo udany. Mimo sporej tremy każdy z członków zespołu zaśpiewał, zagrał i zilustrował treść piosenki bardzo ładnie, na miarę  swoich możliwości. Otrzymaliśmy liczne oklaski, a do szkoły przywieźliśmy wielkie pudło nagród. Dzieci miały możliwość zaprezentować się na dużej scenie, przełamać swoje lęki i uwierzyć w swój talent. Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za sfinansowanie tego wyjazdu. M. Szerszeń, A. Gruszecki

Skip to content