Przejdź do treści
V WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”
15 października 2015

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”

W dniu 8 października 2015 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w V Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie. No Valid Folder Selected

Sylwia Wojtuła uczennica 6rn zaprezentowała wiersz Tadeusza Śliwiaka pt.”Łyżka i widelec”, natomiast Mateusz Kontrabecki również uczeń 6rn przygotował utwór Katarzyny Szoplik pt „Jerzy”. Tegoroczny festiwal poświęcony był głoskom dźwięcznym. Spotkanie podzielone zostało na dwie części. W pierwszej uczestnicy przygotowywali interpretację utworów w dowolnej technice plastycznej, a w drugiej recytowali „swoje” wiersze i prezentowali prace plastyczne. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń. Do udziału w festiwalu uczniowie zostali przygotowani przez p.Karinę Lewtak i p.Helenę Frodyma.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content