Przejdź do treści
V WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”
15 października 2015

V WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „POWIEDZ – NAMALUJ”

W dniu 8 października 2015 roku dwoje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w V Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz-namaluj”, który odbył się w ZSS im.UNICEF w Rzeszowie. No Valid Folder Selected

Sylwia Wojtuła uczennica 6rn zaprezentowała wiersz Tadeusza Śliwiaka pt.”Łyżka i widelec”, natomiast Mateusz Kontrabecki również uczeń 6rn przygotował utwór Katarzyny Szoplik pt „Jerzy”. Tegoroczny festiwal poświęcony był głoskom dźwięcznym. Spotkanie podzielone zostało na dwie części. W pierwszej uczestnicy przygotowywali interpretację utworów w dowolnej technice plastycznej, a w drugiej recytowali „swoje” wiersze i prezentowali prace plastyczne. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i nagrody. Miła atmosfera i wspólne zabawy integracyjne sprawiły, że uczniowie wracali zadowoleni i pełni wrażeń. Do udziału w festiwalu uczniowie zostali przygotowani przez p.Karinę Lewtak i p.Helenę Frodyma.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content