Przejdź do treści
V PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA
17 kwietnia 2016

V PAPIESKI MEMORIAŁ STALOWA WOLA

W dniach 6.04 -7.04.2016r w Stalowej Woli po raz piąty jubileuszowy odbył się Memoriał Sportowy im.Jana Pawła II pod patronatem Olimpiad Specjalnych. Wzięli w nim udział uczniowie w składzie :A .Klisiewicz, S .Wojtyła,  A.Wołowiec,  D.Gulis, K.Knot, M.Kwiatek. Pod opieką U.Burkat i Ł.Drąga. No Valid Folder Selected
Memoriał składał się z części biegowej oraz pływackiej, gdzie uczestnicy mieli do pokonania tyle dystansów ile dni trwał pontyfikat Jana Pawła II. Atmosfera jak co roku była bardzo podniosła. Zawodnicy dali z siebie wszystko pokonując własne ograniczania i słabości. Godzinę śmierci Ojca Świętego uczczono minutą ciszy i odśpiewaniem ?Barki?. O godzinie osiemnastej odbyła się w kaplicy akademickiej odbyła się msza świętą celebrowana przez sześciu kapłanów dla uczestników memoriału ze szczególnym błogosławieństwem relikwiami Jana Pawła II. Uczestnicy  otrzymali pamiątkowe jubileuszowe dyplomy oraz medale z wizerunkiem papieża .

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content