Przejdź do treści
UROCZYSTY DZIEŃ KOMUNII
5 maja 2016

UROCZYSTY DZIEŃ KOMUNII

Uroczystość Pierwszej Komunii świętej naszych uczniów: Karoliny, Natalii, Wiktorii, Jakuba, Kamila i Konrada  odbyła się  5 maja 2016r. w Kościele p.w. Ducha Świętego w Dębicy. No Valid Folder Selected

Oprócz rodziny i gości uczniów obecni byli również  koledzy z klasy oraz uczniowie naszej szkoły, Dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy.  Po Mszy św. były życzenia, prezenty i pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość Pierwszej Komunii świętej celebrował ksiądz proboszcz Jan Krupa. Dziękuję wszystkim tym, którzy z życzliwością włączyli się w przebieg tej pięknej uroczystości. Szczególne podziękowania kieruję w stronę p.Magdaleny i p.Michała Szerszeń za  oprawę muzyczną Mszy Świętej oraz ks. Huberta Komoniewskiego, ks. Pawła Brzyka  ( naszego byłego kapelana),  którzy wraz ze mną przygotowywali uczniów do tego pięknego wydarzenia.

Skip to content