Przejdź do treści
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
5 września 2019

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

WITAJ SZKOŁO!
Po tegorocznych, wyjątkowo długich wakacjach, 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Część oficjalną otworzyło przemówienie Pani Dyrektor Marty Biłas, która serdecznie powitała wszystkie dzieci i przybyłych z nimi rodziców. Następnie odbyły się indywidualne spotkania klas z wychowawcami. Uczniowie i nauczyciele – uśmiechnięci i opaleni, a przede wszystkim gotowi do pracy – z radością powrócili do szkoły, w której wspólnie spędzą kolejny rok na nauce, ćwiczeniach, poznawaniu nowych rzeczy i umiejętności oraz aktywnościach, które cieszą i dają okazję do wzajemnej integracji. Z tej okazji życzymy naszym wychowankom wielu sukcesów, nowych doświadczeń oraz radości z przebywania w gronie rówieśników. No Valid Folder Selected

Skip to content