Przejdź do treści
UDANE STARTY W TARNOBRZEGU
8 listopada 2013

UDANE STARTY W TARNOBRZEGU

W dniu 06.11.2013 roku nasi uczniowie brali udział XIII Podkarpackich Mistrzostwach Olimpiad Specjalnych Polska w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Tarnobrzegu.

No Valid Folder Selected

 

Do rywalizacji przystąpili wychowankowie z 12 ośrodków naszego województwa, podzieleni na grupy sprawnościowe. Podopieczni Pana Marka Kramarza oraz Zbigniewa Rajnfusa spisali się wręcz rewelacyjnie zajmując odpowiednio w swoich kategoriach: I miejsca Kamil Kliś, Dawid Kliś;  II miejsce Kamil Nawracaj oraz grze deblowej  Kamil Kliś / Kamil Nawracaj;  V miejsce Kamil Jurkowski . W tym samym dniu na tych samych obiektach toczyła się walka w trójboju i dwuboju siłowym na podczas  IX-go PODKARPACKIEGO MITYNGU OLIMPIAD SPECJALNYCH W TRÓJBOJU SIŁOWYM. W zmaganiach wzięło udział 5 ekip z województwa: SOSW Lesko, SOSW Kolbuszowa Dolna, SOSW Rudnik, ZSS Dębica oraz organizator ZSS Tarnobrzeg. Zawodnicy podzieleni na grupy wagowe zmagali się z dużymi ciężarami, nasi uczniowie zajęli w trójboju Dawid Gulis I miejsce z wynikiem 272 kg i w dwuboju Adrian Cymer I ce z wynikiem 170 kg. Sukces jest tym bardziej olbrzymi iż nasi uczniowie brali udział w tych zawodach po raz pierwszy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content