Przejdź do treści
TURNIEJ ZUNIFIKOWANEJ PIŁKI NOŻNEJ TO KOCHAM
19 maja 2014

TURNIEJ ZUNIFIKOWANEJ PIŁKI NOŻNEJ TO KOCHAM

W dniu  13.05.2014r nasza placówka – ZSS w Dębicy wraz z sekcją Dragon Olimpiad Specjalnych zorganizowała Turniej Zunifikowanej Piłki Nożnej „To Kocham”.

No Valid Folder Selected

Turniej ten rozpoczął cykl Sesji Treningowych, które kontynuować będą placówki z Tarnobrzega i Mielca. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej jako dyscypliny dla osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz współpraca i integracja z osobami w normie intelektualnej. Turniej odbył się na obiektach sportowych KS Wisłoka, których dyrektorem jest Pan Paweł Koczot. W turnieju wzięło udział 4 drużyn z województwa, które rozegrały mecze „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce zdobył ZSS z Tarnobrzega i współpartnerzy z Miejskiego Gimnazjum NR 2 w Tarnobrzegu. Drugie miejsce przypadło ZSS w Dębicy i Miejskiemu Gimnazjum NR 2 w Dębicy (zawodników wytypował trener Pan Grzegorz Cyboroń). Trzecie miejsce  uzyskał SOSW z Mielca wraz z Zespołem Szkół Budowlanych z Mielca. Czwarte miejsce zajął SOSW z Rudnika z zaprzyjaźnioną młodzieżą. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Zbigniew Tyc – krajowy koordynator Grantu Football For Hope oraz Pani Katarzyna Pawińska – studentka AWF Warszawa, Wydział Sportu, członek psychologicznego zespołu badawczego. Za przebieg Turnieju byli odpowiedzialni nauczyciele ZSS w Dębicy : M. Kramarz, Z. Rajnfus, Ł. Drąg. Wszystkim obecnym dziękujemy za udział i sportowe emocje.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content