Przejdź do treści
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017
30 marca 2017

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017

W dniu 22.03.2017 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. No Valid Folder Selected

Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. Otwarcia zwodów dokonał Przewodniczący rady Powiatu Pan Mateusz Smoła. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu: ŚDS Brzostek, ŚDS Dębica, WTZ Dębica „Radość”, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. W zawodach uczestniczyło 41 zawodników, których podzielono na cztery grupy sprawnościowe. Tenisowa rywalizacja odbyła się w pięknej hali sportowej SP 10 w Dębicy, dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Pana Mariusza Zająca oraz Wicedyrektora Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego. Jak również wsparciu finansowemu Związku Chemików przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy, UPM SERVICE Stanisław Ślaga z Tarnowa, którym składamy serdeczne podziękowania. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami, medalami i cennymi nagrodami rzeczowymi (szalik Polska i rakieta do tenisa stołowego). Zawody przygotowali i przeprowadzili: Z.Rajnfus, M.Kramarz, Ł.Drąg, U.Burkat, A.Sobolak, M.Toczyńska-Ożóg
Wyniki zawodów:
Grupa Kobiet: III miejsce  Boroń Aneta WTZ Bobrowa Wola, II miejsce Małgorzata Pytel ŚDS Dębica, I miejsce Elżbieta Szynal  ŚDS Brzostek
Grupa I: III miejsce Norbert Kosiba ŚDS Dębica, II miejsce Dariusz Ciastoń ŚDS Brzostek, I miejsce Kamil Nawracaj  ZSS Dębica
Grupa II: III miejsce Grzegorz Sztorc  WTZ Brzostek, II miejsce Krzysztof Jeż  WTZ Dębica „Radość”, I miejsce Krzysztof Bartkowicz  WTZ Dębica „Radość”
Grupa III: III miejsce  Łukasz Zachara WTZ Brzostek, II miejsce Armatys Andrzej ZSS w Dębicy, I miejsce Jarosław Szmyt DPS Dębica

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content