Przejdź do treści
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6 W DĘBICY
3 stycznia 2020

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6 W DĘBICY

Po raz trzeci nasi uczniowie zostali zaproszeni na Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Razem możemy więcej”. Zawody odbyły się 11 grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Dębicy, mieszczącej się przy ul. Łysogórskiej. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor Dariusz Pierzchała. Uczniowska społeczność szkolna zorganizowała na powitanie występ artystyczny dla naszych zawodników, następnie Pani Małgorzata Ciurkot i Ewa Zych przeprowadziły konkurencje ruchowe. Nasi wychowankowie świetnie się bawili podczas toru przeszkód, kolejno pokonując stacje sprawnościowe. Najlepsza zabawa jednak czekała na nich w innej sali, gdzie wraz z uczniami tamtejszej szkoły mogli się zintegrować podczas zabawy mikołajkowej. Dziękujemy za miło spędzony czas. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content