Przejdź do treści
SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY
28 stycznia 2020

SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

Już po raz XI w naszej szkole odbył się Turniej Warcabowy. W trakcie rozgrywek było wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów. Po długich sportowych zmaganiach zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju. I tak III miejsce zajął Mateusz Kontrabecki, II miejsce należy do Anety Wołowiec a najlepszy okazał się Dawid Kliś. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za super zabawę i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach. Organizatorami konkursu byli nauczyciele: Anna Borkowska, Ewelina Dudziak i Marek Kramarz.No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content