Przejdź do treści
SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ
4 kwietnia 2017

SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 4.04.2017r.odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego szkolnego konkursu świątecznego na ” Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną „. No Valid Folder Selected

W tym roku wzięły w nim udział następujące klasy: kl.4,5 r.n., kl.6 r.n., kl.II GUZ”A”, kl.III GUZ „C „, kl. III PC, podopieczni świetlicy szpitalnej oraz uczniowie indywidualni z kl. 2,3 r.n.: Maja Szczepańska i Wojtek Baran. Wszystkie prace zostały wykonane ciekawymi, bardziej lub mniej znanymi technikami plastycznymi i zasługują na wyróżnienie. Jednocześnie informujemy, iż zostaną one wystawione na kiermaszu świątecznym w najbliższą niedzielę, tj. 9.04.2017r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Prace uczniów zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli :p.D.Wadas, p.A.Jurkiewicz,p.E.Góreckiej,p.A.Nalepy-Proszowskiej i p. Małgorzaty Toczyńskiej. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a na końcu poczęstowani słodkimi czekoladowymi jajeczkami. Nagrody wręczyła uczniom p.dyrektor M. Biłas.
Organizatorami konkursu były: p.E.Wąchadło,p.A.Skiba i p.A.Sobolak. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i  zapraszamy do udziału w następnych!   

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content