SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ” 2021
6 kwietnia 2021

SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ” 2021

W dniu 26 marca 2021 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną ” i w związku z tym rozdanie nagród uczniom.

Uczestniczyło w nim 29 uczniów z naszej szkoły, w tym jeden uczeń objęty zajęciami rewalidacyjno – wychowawczymi w domu.

Wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach:

• w kategorii pierwszej – klasy od 1 r.n. do 5,6 r. n. : Paweł Ptak z kl. 1, 2 r.n., Szymon Stachnik z kl. 2, 3 r. n. i Karmen Gurak z kl. 5, 6 r. n.

• w kategorii drugiej – klasy od 6 r.n. do 7, 8 r.n: Angelika Ujazda z kl. 6 r.n.b, Mateusz Duraj z kl. 6 r.n.b i Magdalena Nykiel z kl. 7,8 r.n.c

• w kategorii trzeciej – klasy ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy: Sylwia Wojtuła i Mateusz Kontrabecki z kl. II PA oraz Patrycja Blicharz z kl. III PB.

Wszystkie prace były starannie wykonane według indywidualnych pomysłów i ciekawymi technikami.

Nagrody uczniom wręczyła pani dyrektor M. Biłas w asyście koordynatora konkursu p. E. Wąchadło.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy Was do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: E. Wąchadło, M. Toczyńska – Ożóg, B. Domek, A. Nowak – Wilk, A. Borkowska i A. Sobolak.
Zdjęcia: E. Wąchadło
Tekst: E. Wąchadło