Przejdź do treści
SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ”
27 grudnia 2018

SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

Pod koniec miesiąca listopada został ogłoszony w naszej szkole szkolny i rodzinny  konkurs świąteczny na: ” Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową „. No Valid Folder Selected

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 grudnia 2018 r.Wzięli w nim udział następujący uczniowie : Nikola Sztorc i Dawid Synowiecki z Zespołu Rewalidacyjno- Wychowawczego, Oliwia Kilian, Mikołaj Dydo, Kacper Klucznik, Sebastian Przybyło, Dominik Ziomek z kl. 2,3 r. n. a, Jakub Fryz i Karol Kuta z kl. 2,3 r. n. b, Wojtek Baran, Artur Romański, Maja Szczepańska, Artur Wójcik z kl. 3 r. n., Patryk Kowal z kl. 5 r.n., Natalia Hołota z kl.6 r. n., Zuzanna Maduzia, Paulina Smołucha, Konrad Pitak z kl. 6,7 r. n., Robert Płoch i  Hubert Stachnik z kl. 8 r. n., Mateusz Kontrabecki, Bartek Puzon, Sylwia Wojtuła, Patrycja Wnęk z kl. III GUZ A Ł, Barbara Papciak z kl. II PA, Sylwia Hołota, Kamil Jurkowski, Bartek Lada, Paweł Materowski, Karol Rokita i Joanna Urban z kl. III P. Wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali nagrodzeni miłymi upominkami. Nie było wygranych ani przegranych. Prace konkursowe zostały pięknie i starannie wykonane ciekawymi i oryginalnymi technikami pod kierunkiem nauczycieli, pań opiekunek i rodziców. Organizatorami tegorocznego konkursu były panie: Elżbieta Wąchadło, Anna Skiba, Aneta Sobolak, Ewelina Dudek i Alicja Nowak – Wilk. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i ich opiekunom oraz życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content