Przejdź do treści
SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY  NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ 2019″
8 kwietnia 2019

SZKOLNY I RODZINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ 2019″

W dniu 4.04.2019 r.odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego szkolnego i rodzinnego konkursu świątecznego na ” Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną „. W tegorocznym konkursie  wzięło udział 33 uczniów z całej szkoły. Wszystkie prace zostały wykonane ciekawymi technikami plastycznymi i pod kierunkiem nauczycieli: p.M.Szerszeń,p. D. Wadas, p. E.Góreckiej, p. A. Jurkiewicz,p. A. Chęciek, p. A. Podlasek i p. J. Janiec oraz pań opiekunek. Zostaną one wystawione na świątecznych kiermaszach przez mamy z klubu ” Kreatywna mama „. Na szczególne wyróżnienie zasługują prace następujących uczniów : M. Szczepańskiej i W.Barana z kl. 3 r. n., A. Ujazdy z kl. 5 r.n., W. Cielak z kl. 6 r.n., A. Wołowiec, W. Czerepak i D. Klisia z kl. II/III PC oraz D. Czuby i J. Maziarki z kl. II/III PDŁ.
Wszyscy uczniowie zostali jednakowo nagrodzeni wielkanocnymi i słodkimi upominkami, które wręczyła uczniom p.dyrektor M. Biłas. Organizatorami konkursu były: p.E.Wąchadło,p.A.Skiba,  p.A.Sobolak, p. E. Dudek i p. A. Nowak – Wilk. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i  zapraszamy do udziału w następnych! No Valid Folder Selected 

Skip to content