Przejdź do treści
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM
15 czerwca 2016

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM

Dnia 8 czerwca został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Mistrz Grafiki Komputerowej” zorganizowany przez SOSW w Strzyżowie. pt. „Krajobraz Polski –  człowiek, architektura, natura”. Celem konkursu było wspólne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie – „Z czym kojarzy Ci się Krajobraz Polski ?” Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące lokaty: Szkoła Podstawowa: II miejsce – Sylwia Wojtuła („Łąka w lesie”, III miejsce – Mateusz Kontrabecki (Krajobraz z tęczą), opiekun: Monika Król – Moździerz, Szkoła Przysposabiająca do Pracy: III miejsce  – Paweł Kulig (Krajobraz Polski), opiekun – Marta Biłas.  Nagrody i dyplomy zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Gratulujemy zwycięzcom! Zwycięskie prace zostały zamieszczone poniżej. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content