Przejdź do treści
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM
15 czerwca 2016

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM

Dnia 8 czerwca został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Mistrz Grafiki Komputerowej” zorganizowany przez SOSW w Strzyżowie. pt. „Krajobraz Polski –  człowiek, architektura, natura”. Celem konkursu było wspólne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie – „Z czym kojarzy Ci się Krajobraz Polski ?” Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące lokaty: Szkoła Podstawowa: II miejsce – Sylwia Wojtuła („Łąka w lesie”, III miejsce – Mateusz Kontrabecki (Krajobraz z tęczą), opiekun: Monika Król – Moździerz, Szkoła Przysposabiająca do Pracy: III miejsce  – Paweł Kulig (Krajobraz Polski), opiekun – Marta Biłas.  Nagrody i dyplomy zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Gratulujemy zwycięzcom! Zwycięskie prace zostały zamieszczone poniżej. No Valid Folder Selected

Skip to content