Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

MATERIAŁY EDUKACYJNE

Email Drukuj PDF

Wszystkie materiały edukacyjne publikowane w okresie zawieszenia zajęć szkolnych zostały zorganizowane w zakładce szkoła on-line w menu po lewej stronie.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W NASZEJ SZKOLE

Email Drukuj PDF

 

 

KOMUNIKAT URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Email Drukuj PDF

http://zssdebica.edu.pl/pliki2/PORADNIK_(Nie)bezpiecze%C5%84stwo%20zabawek%20po%C5%82%C4%85czonych%20z%20Internetem.pdf

 

SALON ÓSMOKLASISTY

Email Drukuj PDF

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY SPECJALNEJ 2020

Email Drukuj PDF

5 marca 2020 r. Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy zorganizował Dzień Otwarty dla dzieci i młodzieży z powiatu dębickiego oraz ich rodziców. Przybyłych na to wydarzenie gości powitała Pani Dyrektor Marta Biłas, która po przedstawieniu oferty edukacyjnej i terapeutycznej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, zaprosiła na obejrzenie programu artystycznego przygotowanego przez wychowanków szkoły. Rodzice oraz dzieci mogli również zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach realizowanych zajęć. Dzień Otwarty był także okazją do rozmów ze specjalistami prowadzącymi poszczególne terapie oraz poznania funkcjonujących w szkole kół zainteresowań.

Więcej…
 

XV PODKARPACKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH W ULANOWIE

Email Drukuj PDF

4.03.2020r uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w XV Podkarpackim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych na obiektach SOSW w Ulanowie. Sześć drużyn z naszego województwa stawiło się w tym dniu na hali sportowej by rywalizować o  tytuł najlepszej drużyny. Zmagania odbywały się w dwóch grupach sprawnościowych. Nasza drużyna w składzie:   D. Kliś, K. Jurkowski, K. Dobek, D. Czuba,  H. Stachnik oraz  B. Różańska po wspaniałej walce zajęli pierwsze miejsce, a nasi dwaj zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem turnieju został  Kordian Jurkowski a najlepszym strzelcem turnieju z 7 bramkami na koncie - Dawid Kliś .

 

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ POŻARNĄ 21.02.2020R.

Email Drukuj PDF

 

KONCERT CHARYTATYWNY DLA GABRYSIA 20.02.2020R.

Email Drukuj PDF

"Miłość dociera wszędzie" - to hasło przewodnie koncertu w którym uczestniczyła społeczność naszej szkoły. W spotkaniu zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 9 oraz Dom Kultury "Mors" spotkali się uczniowie dębickich szkół, przedszkoli, DPS-u i WTZ-u. Ich miłość dotarła do 4-letniego Gabrysia Szali, który od 2 lat walczy z guzem mózgu. W programie koncertu znalazły się występy akrobatów Braci Kłeczek, Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, SS Crew, Eazy Bizzy, ZPiT Mali Igloopolanie, Złotej Pary, uczniów SP nr 9, a także pokaz mody przygotowany przez uczniów ZSZ nr 1 w Dębicy. Gośćmi specjalnymi byli zdolni i znani dębiczanie: Konrad Pondo (aktor, model, konferansjer), Natalia Barańska (Miss Podkarpacia 2017, dziennikarka) oraz Katarzyna Urbanik (stylistka, modelka).

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2020

Email Drukuj PDF

W dniu 13.02. 2020 r. zorganizowana została zabawa karnawałowa podczas której wyłonieni zostali Król i Królowa Balu. Byli to uczniowie, którzy ocenieni przez powołane do tego jury, najlepiej się bawili przy dźwiękach rozrywkowej muzyki. Królową Balu została P. Wnęk z kl. 1 PA, a Królem Balu Mateusz Duraj z kl. 5,6 r.b. Warto dodać, że w zabawie brali udział uczniowie w strojach karnawałowych. Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością w doborze stroju. Szczególną uwagę przykuł jednak strój trójki uczniów, który wyróżniał się od pozostałych kreatywnością oraz obfitością kolorów. I miejsce zajął W. Baran z kl. 4 r.n, II miejsce A. Ujazda z kl. 5,6 r. b, III miejsce J. Grecka z kl. 5,6 r. b. Wyróżnieni zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a reszta uczniów otrzymała cukierki i pierniczki w kształcie serduszek, które nawiązały do Walentynek. Organizatorami tegorocznej zabawy były: E. Wąchadło, E. Dudek, K. Gałat, M. Sroczyńska i A. Sobolak.

 

"GDZIE JEST NASZE BETLEJEM?" - JASEŁKA W WYKONANIU UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W DĘBICY

Email Drukuj PDF

Bożonarodzeniowy okres jest chyba najbardziej oczekiwanym czasem dla większości ludzi. Niezmiennie od wielu lat kojarzy się on z choinką, kolędami i rodzinnymi spotkaniami. Dla wielu ze świętami Bożego Narodzenia związane są również przedstawienia jasełkowe, które nawiązują do losów Świętej Rodziny, czasu narodzin Jezusa oraz poruszają problemy współczesnego człowieka.

Więcej…
 

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORŁEK - 30 STYCZNIA 2020 R.

Email Drukuj PDF

Już po raz XVII uczniowie naszej placówki wystąpili w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na scenie mieli możliwość wystąpić soliści i zespoły klasowe. Z mikrofonem lub instrumentem muzycznym w ręku, chętnie prezentowali się uczestnicy z dysfunkcjami ruchowymi czy też trudnościami w mówieniu. Każdy z występujących odniósł wielki sukces - pokonał swoją tremę i niepełnosprawność.

Więcej…
 


Strona 1 z 69

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk