Przejdź do treści
SPOTKANIE Z RENATĄ PIĄTKOWSKĄ – AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI
9 czerwca 2017

SPOTKANIE Z RENATĄ PIĄTKOWSKĄ – AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI

2 czerwca 2017 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Renatą Piątkowską w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy. Znana i ceniona autorka prezentowała swoje książki, zachęcała najmłodszych do czytania. Pisarka opowiadała o głównych bohaterach swoich książek oraz o swoim warsztacie pisarskim. Autorce towarzyszyła zawodowa lektorka Elżbieta Malwina Kożurno, która w sposób ciekawy i dowcipny czytała fragmenty jej książek. Uczniowie z dużym zainteresowaniem i skupieniem słuchali przygód ulubionych bohaterów. Książki Renaty Piątkowskiej dostarczają czytelnikom nie tylko przyjemności i rozrywki, ale przede wszystkim pełnią funkcję edukacyjną. Wiele tytułów autorki znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABCXXI.
Na zakończenie sympatycznego i pełnego dobrej zabawy spotkania można było nabyć książkę z dedykacją i autografem autorki.

Skip to content