Przejdź do treści
SPOTKANIE RODZICÓW Z WŁADZAMI POWIATU DĘBICKIEGO
9 października 2017

SPOTKANIE RODZICÓW Z WŁADZAMI POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 19 września 2017r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy ze Starostą Powiatu Dębickiego panem Andrzejem Regułą i Wicestarostą Powiatu Dębickiego panem Mateuszem Paskiem. Podczas spotkania panowie poinformowali o pracach związanych z przygotowaniem projektu budynku nowej szkoły – Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy przy ulicy Parkowej.Zaprezentowali projekt koncepcyjny – wizualizację nowej szkoły z przedszkolem, dużą salą gimnastyczną, zapleczem sportowym i rehabilitacyjnym. No Valid Folder Selected
Rodzice z wielkim zainteresowaniem wysłuchali gości. Zadawali liczne pytania uzyskując wyczerpujące odpowiedzi. Budowa nowej szkoły  to najlepsze rozwiązanie obecnych problemów lokalowych, umożliwiające właściwe funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi na miarę XXI wieku. Projekt przewiduje dużo większą ilość sal lekcyjnych, pomieszczeń do prowadzenia specjalistycznych terapii, liczne pracownie do zajęć przysposobienia do pracy i zajęć rozwijających kreatywność, a także przedszkole. Nowa baza szkolna wyposażona w nowoczesne sprzęty i środki dydaktyczne umożliwi stworzenie najlepszych warunków do nauki i pracy naszym uczniom. Rodzice z wielkim zadowoleniem przyjęli tę propozycje i oczekują na szybką realizację.

 

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content