Przejdź do treści
SPOTKANIE RODZICÓW Z WŁADZAMI POWIATU DĘBICKIEGO
9 października 2017

SPOTKANIE RODZICÓW Z WŁADZAMI POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 19 września 2017r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy ze Starostą Powiatu Dębickiego panem Andrzejem Regułą i Wicestarostą Powiatu Dębickiego panem Mateuszem Paskiem. Podczas spotkania panowie poinformowali o pracach związanych z przygotowaniem projektu budynku nowej szkoły – Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy przy ulicy Parkowej.Zaprezentowali projekt koncepcyjny – wizualizację nowej szkoły z przedszkolem, dużą salą gimnastyczną, zapleczem sportowym i rehabilitacyjnym. No Valid Folder Selected
Rodzice z wielkim zainteresowaniem wysłuchali gości. Zadawali liczne pytania uzyskując wyczerpujące odpowiedzi. Budowa nowej szkoły  to najlepsze rozwiązanie obecnych problemów lokalowych, umożliwiające właściwe funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi na miarę XXI wieku. Projekt przewiduje dużo większą ilość sal lekcyjnych, pomieszczeń do prowadzenia specjalistycznych terapii, liczne pracownie do zajęć przysposobienia do pracy i zajęć rozwijających kreatywność, a także przedszkole. Nowa baza szkolna wyposażona w nowoczesne sprzęty i środki dydaktyczne umożliwi stworzenie najlepszych warunków do nauki i pracy naszym uczniom. Rodzice z wielkim zadowoleniem przyjęli tę propozycje i oczekują na szybką realizację.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content