Przejdź do treści
SPOTKANIE RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW Z  WICESTAROSTĄ POWIATU DĘBICKIEGO
10 grudnia 2015

SPOTKANIE RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW Z WICESTAROSTĄ POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 8 grudnia 2015r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy z Wicestarostą Powiatu Dębickiego panem Mateuszem Paskiem. Podczas spotkania pan Wicestarosta poinformował o przeniesieniu naszej szkoły na teren byłej jednostki wojskowej przy ulicy Kościuszki. Zaprezentował projekt koncepcyjny przebudowy i rozbudowy istniejących budynków – wizualizację nowej szkoły z dużą salą gimnastyczną i zapleczem sportowym. No Valid Folder Selected
Rodzice z wielkim zainteresowaniem wysłuchali gościa. Zadawali liczne pytania uzyskując wyczerpujące odpowiedzi. Pomysł przeniesienia szkoły to najlepsze rozwiązanie obecnych problemów lokalowych, umożliwiający właściwe funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi na miarę XXI wieku. Pozwoli to na zwiększenie powierzchni edukacyjnej i terapeutycznej szkoły, da szanse na rozwój placówki – utworzenie przedszkola, zwiększenie grup rewalidacyjno – wychowawczych, utworzenie placu zabaw, a także przygotowanie ogrodu polisensorycznego.
Nowa baza szkolna wyposażona w nowoczesne sprzęty i środki dydaktyczne umożliwi stworzenie najlepszych warunków do nauki i pracy naszym uczniom. Rodzice z wielkim zadowoleniem przyjęli tę propozycje i oczekują na realizację.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content