Przejdź do treści
SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO „CZERWONY KAPTUREK”
6 listopada 2017

SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO „CZERWONY KAPTUREK”

W dniu 18 X 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracownikami Biblioteki Miejskiej promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Panie Monika Rak i Anna Łaczek zapoznały uczniów szkoły podstawowej z bajką „Czerwony Kapturek” a następnie zorganizowały szereg zabaw, które miały na celu utrwalenie i zapamiętanie treści bajki. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przez p. Krystynę Gałat i M. Sroczyńską we współpracy z pracownikami Biblioteki Miejskiej w Dębicy. Serdecznie dziękujemy p. Monice Rak i p. Annie Łaczek za interesującą interpretację utworu praz zaangażowanie uczniów do ciekawych zabaw. No Valid Folder Selected

Skip to content