Przejdź do treści
SPOTKANIE OPŁATKOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY 2017
15 stycznia 2018

SPOTKANIE OPŁATKOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY 2017

W piątek 22 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły . W świąteczny nastrój wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica” przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły: Danutę Wadas, Małgorzatę Hajduk, Annę Nalepę – Proszowską i Magdalenę Szerszeń. Potem nadszedł czas na życzenia wraz z dzieleniem się opłatkiem. Było też spożywanie potraw wigilijnych i śpiewania kolęd. O walory kulinarne spotkania zadbały panie Bogusława Strzyż, Jadwiga Parys, Anna Borkowska, a o dekorację i estetyczny wygląd stołów panie Joanna Janiec i Marta Reguła. No Valid Folder Selected No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content