Przejdź do treści
SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA UCZNIÓW
23 grudnia 2013

SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA UCZNIÓW

W dniu 17 grudnia 2013r. odbyło się w naszej szkole spotkanie opłatkowe.

No Valid Folder Selected

Po krótkiej modlitwie uczniowie wraz z nauczycielami dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i opiekunów stoły pełne były tradycyjnych wigilijnych potraw. W przygotowania włączyli się  także uczniowie, którzy część potraw przygotowali na lekcjach gospodarstwa. Samodzielnie wykonali dekoracje i nakrywali do stołów. Świąteczną atmosferę wzbogaciło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Nad organizacją i przebiegiem spotkania czuwały panie: J.Janiec, M.Reguła i J. Parys

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content