SPOTKANIE MISTRZÓW
10 października 2016

SPOTKANIE MISTRZÓW

Dnia 5 października 2016 r. w naszej szkole gościliśmy p. Liliannę Kupaj – autorkę książek, wykładowcę akademickiego, dyrektor Szkoły Coachingu oraz założycielkę Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. No Valid Folder Selected

W spotkaniu zorganizowanym przez p. Bogusławę Strzyż uczestniczyli uczniowie, którzy znaleźli się na kartach Kalendarza Mistrzów 2016 oraz osoby  zainteresowane własnym rozwojem. Nie obyło się bez wspomnień przy oglądaniu zdjęć ze zrealizowanych projektów tj. Synestezja, Mistrzowie – Mistrzom, Dobrostan. Chłopcy z I PB  mieli okazję spróbować swoich sił w kadrowaniu obrazu dzięki obecności młodego filmowca Michała Książka. Pani Lilianna zaprezentowała nam swoją najnowszą książkę „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość” oraz wcześniej wydane „Kompetencje coachingowe nauczycieli” i przekazała je nam wraz z dedykacjami. W podziękowaniu za Jej działania na rzecz uczniów z niepełnosprawnością intelektualną p. Lilianna Kupaj otrzymała dyplom z okazji 50 – lecia Zespołu Szkół Specjalnych i statuetkę Anioła Wdzięczności. Było to bardzo wzruszające i pełne dobrej energii spotkanie, z którego fotorelację przygotowała p. Monika Król – Moździerz.