Przejdź do treści
SPOTKANIE EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI DĘBICKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
17 lutego 2015

SPOTKANIE EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI DĘBICKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

W dniu 14 stycznia 2015 roku przybyli do naszej szkoły emerytowani nauczyciele dębickich placówek oświatowych. No Valid Folder Selected

Wśród przybyłych znalazły się panie spotykające się w Sekcji Emerytów i Rencistów Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Dębicy wraz z wiceprezes  Zarządu Oddziału ZNP w Dębicy panią Marią Grek. Emerytowanych nauczycieli naszej szkoły reprezentowała pani Maria Grych. Zebranych gości powitała pani Dyrektor Marta Biłas. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt. „Opowieść wigilijna”, na motywach powieści Karola Dickensa pod tym samym tytułem. Ich mistrzowska gra aktorska dostarczyła gościom wiele emocji. Panie były wzruszone, a zarazem zachwycone tym co zobaczyły i zgotowały nam owację na stojąco oraz słodką niespodziankę. Po przedstawieniu goście udali się na spotkanie z Dyrekcją oraz nauczycielami szkoły. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas znowu za rok.

 

Skip to content