Przejdź do treści
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA
6 czerwca 2018

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

29 maja 2018 roku w Sportowej Stodole „Wisłoka” odbył się festyn pod hasłem: „Sportowy Dzień Dziecka”. Impreza obfitowała w moc atrakcji .Uczniowie przez cały czas bawili się pod okiem wodzireja (p. Marcin Pycia), który organizował rewelacyjne zabawy przy wspaniałej muzyce.W przerwach uczestnicy festynu mogli posilić się grilowaną kiełbaską, łakociami i watą cukrową, oraz skorzystać z malowania twarzy lub paznokci.Nie zabrakło również sportowych atrakcji, dla uczestników przygotowane były liczne ruchowe konkurencje, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje możliwości. Po  wysiłku odpoczynek umiliły uczniom profesjonalne pokazy sportowe m.in.: sztuk walki”kung-fu” (Julia Augustyn, Milena Augustyn, Gabriela Jaje), pokazy taneczne (Wiktoria Grych). Przez cały dzień panowała wspaniała atmosfera. Impreza zorganizowana została dzięki pozyskaniu funduszy ze Starostwa Powiatowego w Dębicy z projektu ” Organizacja imprezy kulturalnej dla osób niepełnosprawnych”. Organizatorzy: Barbara Kołodziej, Ewelina Dudziak, Magdalena Przybycień No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content