Przejdź do treści
SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ XII – MISJA ZAKOŃCZONA
16 maja 2015

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ XII – MISJA ZAKOŃCZONA

Program profilaktyczny „Smok Mądragon daje radę” obejmował cykl 12 spotkań.  Na  zakończenie 15 maja 2015 roku  koordynatorki programu M.Hajduk i K.Lewtak wręczyły uczestnikom imienne dyplomy Honorowego Mądraszka. No Valid Folder Selected

Dzięki spotkaniom z mieszkańcami planety Bezpieczeństwa i Rozwagi  uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A znają podstawowe zasady, które dotyczą ich bezpieczeństwa. Potrafią zachować się prawidłowo w sytuacjach niebezpiecznych. Potrafią rozróżnić sytuacje zagrożenia i odpowiednio na nie reagować.  Uczniowie znają numery alarmowe i wiedzą w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy.  Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak

Skip to content