Przejdź do treści
SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ IV – „DOBRZE WIDZĘ”.
24 lutego 2015

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ IV – „DOBRZE WIDZĘ”.

23 lutego 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II GUZ A wzięli udział w kolejnym spotkaniu programu profilaktycznego „Smok Mądragon daje radę”.  Tematem spotkania był nasz wzrok. No Valid Folder Selected

Dowiedzieliśmy się jak ważny jest dla człowieka ten zmysł i spostrzegawczość. Prowadzący opowiedzieli o znaczeniu wzroku podczas występowania nagłych nietypowych zjawisk, takich jak błyskawice, dym, ogień, powódź. Jak ważny jest wzrok w ruchu drogowym, a także o zwracaniu uwagi na to, by w różnych okolicznościach być dobrze widocznym dla innych. Dotyczy to nie tylko uczestnictwa w ruchu drogowym, ale wiąże się także z doborem odpowiedniego, dobrze widocznego ubrania przy okazji wycieczek, podczas uprawiania sportów, korzystania z wycieczek.  Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content