Przejdź do treści
SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ IV – „DOBRZE WIDZĘ”.
24 lutego 2015

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ IV – „DOBRZE WIDZĘ”.

23 lutego 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II GUZ A wzięli udział w kolejnym spotkaniu programu profilaktycznego „Smok Mądragon daje radę”.  Tematem spotkania był nasz wzrok. No Valid Folder Selected

Dowiedzieliśmy się jak ważny jest dla człowieka ten zmysł i spostrzegawczość. Prowadzący opowiedzieli o znaczeniu wzroku podczas występowania nagłych nietypowych zjawisk, takich jak błyskawice, dym, ogień, powódź. Jak ważny jest wzrok w ruchu drogowym, a także o zwracaniu uwagi na to, by w różnych okolicznościach być dobrze widocznym dla innych. Dotyczy to nie tylko uczestnictwa w ruchu drogowym, ale wiąże się także z doborem odpowiedniego, dobrze widocznego ubrania przy okazji wycieczek, podczas uprawiania sportów, korzystania z wycieczek.  Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak.

Skip to content