Przejdź do treści
SEZAMIE – OTWÓRZ SIĘ !
14 grudnia 2016

SEZAMIE – OTWÓRZ SIĘ !

Dnia 8 grudnia 2016 roku wraz z przekroczeniem progu orientalnej restauracji „Czarny sezam” przez uczniów klas I PB i II PA otworzyły się drzwi do baśniowego świata wraz z całą obfitością azjatyckich smaków. No Valid Folder Selected

Jak to zwykle bywa – powodów do udania się w to miejsce było kilka: chęć zdobycia nowych doświadczeń zawodowych: nauka świątecznego dekorowania stołu, obsługa gości i uhonorowanie naszych solenizantów. Tym razem urodziny właśnie w tym dniu obchodził Karol, a imieniny, z lekkim wyprzedzeniem – Dawid. Dlatego koledzy: Bartek, Kamil i Jarek postanowili zrobić im niespodziankę, wcielając się w rolę kelnerów. Na obrotowy blat podawali desery wybrane z menu: ananasy, banany, jabłka w cieście z miodem, pączki chińskie z nadzieniem z orzechów ziemnych oraz crem de la crem wszystkich słodkości – tapiokę z musem mango. Była to prawdziwa uczta dla podniebienia przygotowana przez wietnamskiego kucharza. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przekonali się, że doskonale radzą sobie z układaniem serwet, sztućców, talerzy, z noszeniem tacy ze szklankami, dzbanków z napojami oraz półmisków pełnych potraw. Najmilszą niespodziankę zrobił nam właściciel restauracji oznajmiając, że to urodzinowo – imieninowe przyjęcie jest na koszt firmy.
Pośród tych wszystkich choinek i świątecznych dekoracji wraz z mamą Karola poczuliśmy się, jak w siódmym niebie… Dziękujemy! My też postaramy się dla innych o miłą, adwentową niespodziankę!   

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content