Przejdź do treści
SCENICZNE ZWIERZĘ NAGRODZONE
13 kwietnia 2017

SCENICZNE ZWIERZĘ NAGRODZONE

X Wojewódzki Konkurs Recytatorski Szkół Specjalnych, który odbył się 4 kwietnia 2017 r. w Jaśle jak zwykle dostarczył uczestnikom wielu wrażeń. Na sam początek jubileuszowego spotkania gościom zaserwowano film z bohaterami poprzednich edycji, również z absolwentami naszej szkoły.No Valid Folder Selected

Najmłodszy z uczestników: TOMASZ MĄDRO – debiutujący na scenie uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej brawurowo wprowadził widownię w tematykę konkursu. O tym, że „Idziemy do ZOO” po niezwykłe przygody swoimi występami utwierdzili wszystkich SYLWIA WOJTUŁA i MATEUSZ KONTRABECKI z I klasy Gimnazjum. Wszyscy troje otrzymali dyplomy „za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie”. Jak prawdziwe teatralne zwierzę zaprezentował się MATEUSZ KWIATEK z kl. III Guz C w utworze Agnieszki Borowieckiej „Zgryzota pewnego kojota”. Swoim występem zasłużył na aplauz widowni i wysoką ocenę jury. Otrzymał dyplom ze specjalnym wyróżnieniem „za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu”.
Konkurs uświetniły  występy taneczne przedszkolaków oraz przedstawienie pt.”Królewna Snieżka” w wykonaniu uczniów ze szkoły podstawowej. W antrakcie zaproszono uczestników do zabaw muzyczno – ruchowych z wolontariuszami. Po smacznym poczęstunku młodzi artyści powrócili do szkoły z cennymi nagrodami i przyjemnymi wrażeniami. Do recytacji młodych artystów przygotowała p.Bogusława Strzyż.

 

Skip to content