Przejdź do treści
SCENICZNE ZWIERZĘ NAGRODZONE
13 kwietnia 2017

SCENICZNE ZWIERZĘ NAGRODZONE

X Wojewódzki Konkurs Recytatorski Szkół Specjalnych, który odbył się 4 kwietnia 2017 r. w Jaśle jak zwykle dostarczył uczestnikom wielu wrażeń. Na sam początek jubileuszowego spotkania gościom zaserwowano film z bohaterami poprzednich edycji, również z absolwentami naszej szkoły.No Valid Folder Selected

Najmłodszy z uczestników: TOMASZ MĄDRO – debiutujący na scenie uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej brawurowo wprowadził widownię w tematykę konkursu. O tym, że „Idziemy do ZOO” po niezwykłe przygody swoimi występami utwierdzili wszystkich SYLWIA WOJTUŁA i MATEUSZ KONTRABECKI z I klasy Gimnazjum. Wszyscy troje otrzymali dyplomy „za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie”. Jak prawdziwe teatralne zwierzę zaprezentował się MATEUSZ KWIATEK z kl. III Guz C w utworze Agnieszki Borowieckiej „Zgryzota pewnego kojota”. Swoim występem zasłużył na aplauz widowni i wysoką ocenę jury. Otrzymał dyplom ze specjalnym wyróżnieniem „za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu”.
Konkurs uświetniły  występy taneczne przedszkolaków oraz przedstawienie pt.”Królewna Snieżka” w wykonaniu uczniów ze szkoły podstawowej. W antrakcie zaproszono uczestników do zabaw muzyczno – ruchowych z wolontariuszami. Po smacznym poczęstunku młodzi artyści powrócili do szkoły z cennymi nagrodami i przyjemnymi wrażeniami. Do recytacji młodych artystów przygotowała p.Bogusława Strzyż.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content