Przejdź do treści
RUSZAMY W WIOSNĘ: ZDROWO, BEZPIECZNIE I GRZECZNIE! CZ. I
6 kwietnia 2014

RUSZAMY W WIOSNĘ: ZDROWO, BEZPIECZNIE I GRZECZNIE! CZ. I

„Ruszamy w wiosnę: zdrowo, bezpiecznie i grzecznie!” – takie motto towarzyszyło nam 21 marca. Był to dzień pełen atrakcji! W ramach szkolnego Programu wychowawczego odbyły się Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy oraz Warsztaty Higieny Osobistej (podział na grupy wiekowe). Uczciliśmy również Światowy Dzień Poezji.

Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy

Podczas spotkania dzieci i młodzież mogły wzbogacić wiedzę i doskonalić swoje umiejętności w zakresie udzielania pomocy w przypadku oparzeń, ran powierzchownych i głębokich oraz krwotoku z nosa.

No Valid Folder Selected

Po instruktarzu przeprowadzonym przez nauczyciela uczniowie  z zapałem przystąpili do ćwiczeń praktycznych m.in. opatrywania ran,  bandażowania czy tamowania krwotoku z nosa.  Uczestnicy warsztatów zapoznali się z numerami telefonów alarmowych oraz sposobem wzywania pogotowia ratunkowego. Na zakończenie spotkania, rozwiązali test wykazując się zdobytą wiedzą.  Szkolenie przygotowały i przeprowadziły p. Marta Reguła i p. Urszula Burkat.

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content