Przejdź do treści
RUSZAMY W WIOSNĘ: ZDROWO, BEZPIECZNIE I GRZECZNIE! CZ. I
6 kwietnia 2014

RUSZAMY W WIOSNĘ: ZDROWO, BEZPIECZNIE I GRZECZNIE! CZ. I

„Ruszamy w wiosnę: zdrowo, bezpiecznie i grzecznie!” – takie motto towarzyszyło nam 21 marca. Był to dzień pełen atrakcji! W ramach szkolnego Programu wychowawczego odbyły się Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy oraz Warsztaty Higieny Osobistej (podział na grupy wiekowe). Uczciliśmy również Światowy Dzień Poezji.

Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy

Podczas spotkania dzieci i młodzież mogły wzbogacić wiedzę i doskonalić swoje umiejętności w zakresie udzielania pomocy w przypadku oparzeń, ran powierzchownych i głębokich oraz krwotoku z nosa.

No Valid Folder Selected

Po instruktarzu przeprowadzonym przez nauczyciela uczniowie  z zapałem przystąpili do ćwiczeń praktycznych m.in. opatrywania ran,  bandażowania czy tamowania krwotoku z nosa.  Uczestnicy warsztatów zapoznali się z numerami telefonów alarmowych oraz sposobem wzywania pogotowia ratunkowego. Na zakończenie spotkania, rozwiązali test wykazując się zdobytą wiedzą.  Szkolenie przygotowały i przeprowadziły p. Marta Reguła i p. Urszula Burkat.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content