Przejdź do treści
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU  „WESOŁE, KOLOROWE STWORKI DYNIOWE”
15 listopada 2021

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „WESOŁE, KOLOROWE STWORKI DYNIOWE”

Jesień dostarcza nam wiele pięknych darów, wśród jesiennych okazów króluje dynia. Jest ona bardzo zdrowym a zarazem okazałym warzywem.
W dniu 15 listopada 2021r., odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „WESOŁE, KOLOROWE STWORKI DYNIOWE”. Dzieci wyczarowały z dyni wiele dyniowych postaci, które zachwyciły efektem…. zatem zwykłe dynie przemieniły się np.
w strusia lub rozbójnika. Klasy 2,3 rn: Kruch Julia, Potępa Karol, Prak Paweł, Stachnik Szymon oraz Klasa 4,5 rn, zostały nagrodzone za wspaniałe pomysły i przepiękne prace. Dyniowe stworki ozdabiają nam teraz teren szkoły, witają i żegnają uczniów w ten jesienny czas.

Organizatorami konkursu były Panie:
Karina Lewtak, Anna Nalepa-Proszowska oraz Ewa Górecka.

Tekst: Ewa Górecka.
Zdjęcia: Ewa Górecka.

Najnowsze wpisy

Skip to content