Przejdź do treści
ROZSTRZYGNIĘCIE IX SZKOLNEGO KONKURSU SPRAWNEGO CZYTANIA
9 czerwca 2023

ROZSTRZYGNIĘCIE IX SZKOLNEGO KONKURSU SPRAWNEGO CZYTANIA

Na początku czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się IX SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA. Uczestnicy zmierzyli się z niełatwymi zadaniami takimi jak: czytanie na czas i ze zrozumieniem tekstu. Tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej zdobyła Angelika Ujazda z klasy 7,8 rb. Tytuł Wicemistrza Szkoły Podstawowej zdobyła Zofia Bury
z klasy 7,8 ra. Tytuł Mistrza Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobyła Sabina Ragan z klasy III PPA. Tytuł Wicemistrza Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobyła Wiktoria Banaś z klasy III PPA. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Ewelina Dudziak, Anna Borkowska, Monika Król-Moździerz, Krystyna Gałat
Tekst: Anna Borkowska

Zdjęcia: Monika Król – Moździerz

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content