Przejdź do treści
ROZSTRZYGNIĘCIE PLASTYCZNYCH KONKURSÓW ŚWIĄTECZNYCH
22 grudnia 2016

ROZSTRZYGNIĘCIE PLASTYCZNYCH KONKURSÓW ŚWIĄTECZNYCH

Pod koniec miesiąca listopada zostały ogłoszone w naszej szkole dwa plastyczne konkursy świąteczne na: ” Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową ” oraz ” Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki „. Rozstrzygnięcie ich odbyło się 20 grudnia 2016 r. No Valid Folder Selected

W pierwszym z nich udział wzięli uczniowie indywidualni, którzy uzyskali wyróżnienie: Patrycja Świątek , Artur Romański z kl.2 r.n. i Wojtek Baran z kl.2 r.n.oraz klasy: kl.1,2 r.n., kl. 4,5 r.n., kl. 6 r.n., kl.II GUZ A, kl.III GUZ C i kl. II PA. Prace wykonali też podopieczni świetlicy szkolnej i świetlicy szpitalnej. I miejsce przyznano kl. III GUZ C, II miejsce kl. II GUZ A , a III miejsce kl. 1,2 r.n. Wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali nagrodzeni upominkami i słodyczami.W drugim zaś konkursie nagrody przyznano: Adamowi Zarychta – nauczanie indywidualne, Natalii Hołota z kl.4,5 r.n. i Karolinie Andreeva z kl. 6 r.n. Prace konkursowe z obu konkursów zostały pięknie i starannie wykonane ciekawymi i oryginalnymi technikami. Organizatorami pierwszego konkursu były panie: Elżbieta Wąchadło, Anna Skiba i Aneta Sobolak, a organizatorami drugiego konkursu panie: Anna Jurkiewicz i Małgorzata Toczyńska. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i ich opiekunom oraz życzymy wszystkim Wesołych Świąt !

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content