ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW
24 czerwca 2015

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW

15 czerwca 2015 roku odbyło się podsumowanie szkolnych konkursów: „Zwierzęta świata”, Moja Mama, mój Tata, moja Rodzina”, ” II Szkolny Konkurs Sprawnego Czytania” oraz wręczenie nagród uczniom naszej szkoły, którzy zwyciężyli w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój piękny ogród”. No Valid Folder Selected

W Szkolnym Konkursie Plastycznym „Zwierzęta świata” wzięli udział uczniowie z 14 klas oraz podopieczni świetlicy szpitalnej. Każda klasa wykonała zbiorowy plakat. Prace były zrobione różnymi technikami plastycznymi. Każda z nich była niepowtarzalna i została nagrodzona. Organizatorkami konkursu i sponsorami nagród były panie: Joanna Janiec i Marta Reguła.
W VI Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja Mama, mój Tata, moja Rodzina” wzięło udział 17 uczniów. Zwycięzcy tegoroczni to: Angelika Skrzypek – II PD – I miejsce, Diana Hołota – II PE – II miejsce, Ireneusz Gajos – II PE – II miejsce, Mateusz Kontrabecki – 5 r.n. – III miejsce, Joanna Klisiewicz – II/III PE – III miejsce, Karolina Panek – III PA – III miejsce. Pozostali uczestnicy:
Hubert Stachnik – 5 r.n., Sylwia Wojtuła – 5 r.n., Agnieszka Stachnik – II PD, Magdalena Pociask – II PD, Ewelina Kloc – II PD, Paweł Kulig – II PD, Dawid Gulis – II PD, Kinga Soprych – I PA, Kaja Zbylut – I PA, Jagoda Jakubek – I PA i Kamil Kantor – II/III PE otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Organizatorami konkursu i sponsorami nagród byli nauczyciele: Danuta Wadas, Anna Skiba i Łukasz Drąg.