Przejdź do treści
ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO „PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA”
9 marca 2017

ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO „PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA”

Z wielką radością informujemy, że Konkurs plastyczny „Przypowieści Pana Jezusa” cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Hajduk, ks. Hubert Komoniewski, Anna Nalepa-Proszowska, Monika Solarska- Cieśla, Karina Watoła po wnikliwym zapoznaniu się z nadesłanymi pracami postanowiło nagrodzić prace następujących osób: Oskar Bulas, Natalia Hołota,Kinga Pach, Robert Płoch, Adam Zarychta, Monika Żabówka. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content