Przejdź do treści
ROK SZKOLNY 2014/2015
24 sierpnia 2015

ROK SZKOLNY 2014/2015

Osiągnięcia sportowe uczniów ZSS w Dębicy w roku szkolnym 2014/2015
1. X Ogólnopolskie Letnie Igrzyska „Olimpiad Specjalnych” w Bydgoszczy 23-26.08.2014r.
* Iwona Lada – bowling (brąz , złoto w grze deblowej)
* Kamil Nawracaj – badminton (srebro, brąz w grze deblowej)
* Dawid Kliś – tenis stołowy  ( srebro, złoto w grze deblowej)
* Dawid Gulis – trójbój siłowy ( IV i V miejsce)
* Joanna Klisiewicz – pływanie ( brąz i IV miejsce)
* Mateusz Kwiatek  – pływanie (złoto i brąz)
* Mateusz Wołowiec – LA (2xbrąz i IV miejsce)
* Aneta Wołowiec – LA (srebro, IV i V miejsce)
2. Podkarpacki Turniej Badminton „Olimpiad Specjalnych” w Ropczycach  08.10.2014r.
* I miejsce – Kamil Nawracaj,
* II miejsce – Dawid Kliś i Joanna Klisiewicz
3. XIII Podkarpacki Turniej Tenisa Stołowego „Olimpiad Specjalnych” w Tarnobrzegu – 06.11.2014r.
* I miejsce – Kamil Nawracaj
* II miejsce – Dawid Kliś
* IV miejsce – Piotr Świątek
* oraz I miejsce w grze deblowej Kamil Nawracaj i Dawid Kliś
4. IX Podkarpacki Miting w Trójboju Siłowym „Olimpiad Specjalnych” w Tarnobrzegu – 06.11.2014r.
* I miejsce  -Dawid Gulis w trójboju siłowym
* I miejsce – Mateusz Kwiatek w dwuboju siłowym  
* II miejsce – Mateusz Wołowiec w trójboku siłowym  
5. XIII Podkarpacki Miting Pływacki „Olimpiad Specjalnych” w Kolbuszowej – 03.12.2014r.
* Joanna Klisiewicz – I miejsce (50m stylem klasycznym) i II miejsce (25m stylem grzbietowym)
* Kaja Zbylut – II miejsce (25m stylem grzbietowym) i V miejsce (25m stylem dowolnym)
* Maciej Głogowski – IV miejsce (25m z pomocą sprzętu pływającego)
* Patrycja Studzińska – II miejsce (25m stylem klasycznym)
* Mateusz Kwiatek –  I miejsce (25m i 50m stylem klasycznym)
* Sylwia Wojtuła – I miejsce (50m stylem klasycznym) i II miejsce (25m stylem klasycznym)
6. X Ogólnopolski Miting w Trójboju Siłowym w Wiśle 22-24.05.2015r.
* 4xIII miejsce – Gulis Dawid
6. XI Podkarpacki Miting Lekkoatletyczny „Olimpiad Specjalnych” w Stalowej Woli – 17.06.2015r.
* Wołowiec Aneta –  II miejsce (bieg 200m i pchnięcie kulą)
* Studzińska Patrycja – I miejsce (bieg 200m i 400m)
* Knot Krzysztof – II miejsce (bieg 800m i pchnięcie kulą)
* Kliś Dawid – I miejsce (bieg 200m i 400m)
* Nawracaj Kamil – I miejsce (pchnięcie kulą), II miejsce (bieg 200m)
* Zaborowski Michał – I miejsce (bieg 100m), II miejsce (bieg 200m)
* Wołowiec Mateusz – II miejsce (bieg 400m), IV miejsce (bieg 800m)
* I miejsce w sztafecie 4x100m (Wołowiec Mateusz, Kliś Dawid, Nawracaj Kamil, Knot Krzysztof)
7. X Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego – 25.02.2015r.
* I miejsce – Kliś Dawid
* I miejsce – Nawracaj Kamil
8. IV Podkarpacki Turniej Bowlingowy „Olimpiad Specjalnych” w Dębicy – 19.03.2015r.
* I miejsce- Klisiewicz Joanna, Jurkowski Kamil
* II miejsce -Świątek Piotr, Czerepak Weronika, Zbylut Kaja
* III miejsce – Głogowski Maciej
* IV miejsce – Nykiel Grzegorz

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW
PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

16 października 2020

Skip to content