Przejdź do treści
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY PT.”WIELKIE SERCE MAM I O LASY DBAM !”
2 marca 2016

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY PT.”WIELKIE SERCE MAM I O LASY DBAM !”

Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pt. „Wielkie serce mam i o lasy dbam!” Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21-go marca, kiedy to obchodzimy Światowy Dzień Lasu. Zachęcamy do wspólnych rozmów na temat znaczenia i roli lasów w życiu ludzi, zwierząt i roślin. Zwróćmy uwagę na działania człowieka, które im zagrażają. Swoje przemyślenia i pomysły zaprezentujcie w formie rysunków, malunków bądź kolaży. Prace prosimy składać do 15 marca. Organizatorzy: A. Żądło, A. Zachara-Kusek.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content