Przejdź do treści
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016
22 marca 2016

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016

W dniach 7,8,9 marca 2016 r. w naszej szkole trwały Rekolekcje Wielkopostne. Hasłem przewodnim tegorocznych spotkań było Miłosierdzie Boże. W czasie tegorocznych rozważań rekolekcyjnych przypominaliśmy sobie co znaczy być miłosiernym, jakie są uczynki miłosierdzia co do duszy i co do ciała i jak należy je wypełniać w życiu codziennym    No Valid Folder Selected

 

Dekorację wykonała p. Monika Solarska – Cieśla. Oprawę muzyczną zapewniła p. Magdalena Szerszeń i E. Wąchadło.    Głównymi  organizatorami były: p. Małgorzata Hajduk i p. Karina Watoła.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy z życzliwością włączyli się w zaplanowane zajęcia rekolekcyjne.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content