Przejdź do treści
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
3 stycznia 2018

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

W dniu 5 grudnia 2017r.w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy mieszczącej się przy ul. Łysogórskiej odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw pod hasłem ?Razem możemy więcej?. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor tej placówki Dariusz Pierzchała, który chciał nadal kontynuować bardzo dobrą współpracę z naszą szkołą. Wcześniej Gimnazjum nr 2 w Dębicy  współpracowało z Zespołem Szkół Specjalnych w Dębicy przy organizacji turnieju drużyn zunifikowanych, a także podczas rozgrywek bowlingowych.No Valid Folder Selected

Mikołajkowy turniej ?Razem możemy więcej? otworzyli: dyrektor Dariusz Pierzchała Burmistrz Miasta Dębicy ? p. Mariusz Szewczyk i dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy ? P. Marta Biłas, którzy życzyli wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz sportowej rywalizacji.W turnieju uczestniczyło 5 mieszanych drużyn dziesięcioosobowych. Przeprowadzono rywalizację w różnych konkurencjach sportowych. Podczas startów uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 wielokrotnie pomagali uczniom naszej szkoły pokonywać  trudne dla nich konkurencje. Za zwycięstwo  przyznawano punkty od 5 do 1. Na koniec zawodów odbyło się przeciąganie liny co wzbudziło najwięcej emocji po obu stronach. Zawody zakończyły się wręczeniem medali przez dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy Martę  Biłas, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3  Pawła Adamka oraz dyrektora Dariusza Pierzchałę. Mikołaj bacznie obserwował rozgrywki, a na zakończenie wręczył wszystkim uczestnikom turnieju  słodycze i niespodzianki.  To była prawdziwa integracja społeczna, gdzie młodzież i dzieci z obu placówek razem, z własnej inicjatywy uczestniczyli w zawodach, grach i wspólnej zabawie tanecznej.  Było naprawdę bardzo miło. Dziękujemy wszystkim za  wspaniały pomysł i świetną wspólną zabawę. Kierujemy  podziękowania na ręce organizatorów i nauczycieli  obydwu placówek: z SP 3 dyrektora D. Pierzchały, E. Zych, M. Ciurkot, K. Reguły – Łoch, G. Cyboronia i nauczycieli ZSS w Dębicy: M. Kramarza, Z. Rajnfusa, Ł. Drąga, U. Burkat, A. Gruszeckiego, E. Dudziak oraz całej społeczności uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy.

 

Skip to content