Przejdź do treści
RAJD ROWEROWY ROWEROWY 11.09.2019R.
11 października 2019

RAJD ROWEROWY ROWEROWY 11.09.2019R.

Uczniowie po raz trzeci mieli możliwość uczestniczyć w Szkolnym Rajd Rowerowy, który odbył się 11.09.2019 roku. Wzięła w nim udział 10 osobowa ekipa uczniowska: H. Stachnik, S. Wojtuła, B. Różańska, B. Papciak, P. Blicharz, T. Pyrkowski, D. Kliś, , D. Czuba, J. Maziarka, K. Jurkowski. Organizatorami i opiekunami podczas Rajdu Rowerowego byli: Ł. Drąg, Z. Rajnfus, P. Stachnik i M. Kramarz. Trasa Rajdu wiodła przez Dębicę – Latoszyn – Gumniska – Las Wolica – Dębicę. Cel i założenia programowe Rajdu Rowerowego to: Popularyzacja turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku na rowerach oraz poznawanie terenów powiatu Dębickiego. Popularyzacja przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze. Umiejętność pokonywania zmęczenia, kształtowanie wytrzymałości i cech charakteru. No Valid Folder Selected

Skip to content